Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BeZee – Trendy w edukacji

13 listopada, 2018

PLN115,01

BeZee to dedykowana nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom międzynarodowa konferencja poświęcona nowym trendom w edukacji, kreowanym przez nowe pokolenie – Generację Z.

W tym roku planujemy: min. 10 ciekawych prelekcji i 10 warsztatów, panel dyskusyjny oraz I edycję targów edukacyjnych (do 30 stoisk z nieszablonowymi rozwiązaniami dla edukacji). Podczas Konferencji zostanie rozstrzygnięty konkurs młodzieżowy o trendach w edukacji, których zwycięzcy wystąpią na głównej scenie.

Tegoroczna, IV już edycja odbędzie się 13 listopada 2018 r. w Europejskim Centrum Solidarności. Podczas wydarzenia zaproszone prelegentki i prelegenci w 3-ech blokach opowiedzą o tym, jak nowe technologie mogą wspierać edukację. Głównymi tematami ego bloku będą: otwarte zasoby edukacyjne, AI, VR, cyberbezpieczeństwo, szkoła w chmurze, neurodydaktyka oraz jak powinna wyglądać “zwinna” szkoła przedsiębiorcza XXI w. (eduScram, crowdfunding w edukacji, kryptowaluty, inspirujące przykłady współpracy Biznesu z Edukacją). Na panelu dyskusyjnym edukatorki i edukatorzy wraz z przedstawicielami ze świata biznesu spróbują rozstrzygnąć pytania: Jak Biznes może współpracować z Edukacją?, Jak szkoła może przygotować uczniów do życia ze sztuczną inteligencją?, Jak wytłumaczyć uczniom tak trudne tematy jak Kryptowaluty? oraz te zaproponowane przez publiczność.

Gośćmi konferencji będą przedsiębiorcy, praktycy i praktyczki, nauczycielki i nauczyciele, eksperci i ekspertki edukacyjne.

Pomysłodawcą konferencji jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter. Organizatorami są Stater, Miasto Gdańsk oraz ECS.

UWAGA! 

1) Przy płatności przelewem tradycyjnym, prosimy o zamieszczanie kodu evenea w tytule przelewu;

2) Specjalna promocja dla uczestników projektu Lekcje Przedsiębiorczości – 50%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres a.nowicka@inkubatorstarter.pl;

3) Zniżka dla szkół, które zgłoszą minimum 3 nauczycieli – 15%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres bezee@inkubatorstarter.pl;

4) Zniżka dla studentów – 15%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres bezee@inkubatorstarter.pl;

5) Zapisy na warsztaty zostaną otwarte najpóźniej na miesiąc przed konferencją. Prosimy o śledzenie informacji na stronie: www.bezee.pl.

Więcej informacji i program konferencji znajdziesz na: 

www.bezee.pl

Szczegóły

Data:
13 listopada, 2018
Koszt:
PLN115,01
Strona internetowa:
https://evenea.pl/imprezy/konferencje/gdansk/bezee-trendy-w-edukacji-198335/?source=directory

Organizator

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

Miejsce

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER
Lęborska 3B
Gdańsk, Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
http://edugenerator.inkubatorstarter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.