Współpraca

Składamy serdeczne podziękowania:

które udzieliły nam wsparcia nie tylko finansowego, ale również dzielą z nami te same wartości, jakimi są odpowiedzialność społeczna za edukację i wspieranie młodych ludzi w ich rozwoju oraz zdobywania kompetencji XXI wieku.


Oprócz realizowania zaawansowanych technologicznie projektów informatycznych, firma ISOLUTION sp.z.o.o, organizuje akcję “PROGRAMIŚCI DZIECIOM”, która ma na celu ułatwić naukę programowania, zupełnie za darmo, bez ograniczeń! Udostępnione materiały za pomocą kanału YouTube mają posłużyć rodzicom, szkołom, firmom do aktywnego uczestnictwa w nauczaniu dzieci. Program jest bardzo intuicyjny, a filmy nakręcone w jasny i klarowny sposób. Każda zgłoszona grupa składająca się z 3 osób, bierze udział w losowaniu robota LOFI sponsorowanego przez pomysłodawców programu.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz na kontakt@programiscidzieciom.pl

 


Fundacja Orange działa na rzecz nowoczesnej edukacji. Uczymy dzieci oraz młodzież, jak mądrze i kreatywnie korzystać z nowych mediów, pomagamy najmłodszym bezpiecznie odkrywać Internet, dostarczamy nowe technologie do miejsc zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. Prowadzimy autorskie, ogólnopolskie programy edukacyjne, takie jak MegaMisja, #SuperKoderzy, Bezpiecznie Tu i Tam, Pracownie Orange. Wprowadzamy do szkół innowacyjne programy edukacji cyfrowej, uczymy dzieci programować, tworzymy multimedialne pracownie w małych miastach i wsiach. W nasze inicjatywy angażują się wolontariusze – pracownicy firmy Orange. W Fundacji prowadzimy też badania i wydajemy publikacje. Jesteśmy partnerem wielu kampanii i inicjatyw, takich jak Dzień Bezpiecznego Internetu i Tydzień z Internetem, oraz członkiem Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych Polaków.