Willy Wijnands

inicjator i twórca eduScrum

Inicjator i współtwórca Lightschools,
nauczyciel-pasjonat chemii i fizyki w Ashram College w Alphen aan de Rijn i
trener Aikido. Współtwórca światowej inicjatywy „Agile in Education” i
współautor „Agile and Lean Concepts for Teaching and Learning”.

Projekt_bez_tytułu_-_2022-05-24T152502.916-removebg-preview

Poznaj nasz zespół:

Paulina Orbitowska-Fernandez foto

Paulina Orbitowska-Fernandez

Trenerka eduScrum od 2018 roku, wraz z siostrą, Martą, sprowadziła eduScrum do Polski. Trenerka Porozumienia bez Przemocy (ang. NVC, Nonviolent Communication), coach, mediatorka, nauczycielka akademicka oraz praktyk Resonat Healing, była dyrektorka szkoły oraz nauczycielka w Polsce i Meksyku.
Marta Orbitowska foto

Marta Orbitowska

Trenerka eduScrum od 2018 roku, wraz z siostrą, Pauliną, sprowadziła eduScrum do Polski. Agile Coach, Scrum Master, praktyk Kanban, jako doradca wspiera biznes oraz edukację w budowaniu postaw opartych na podejściu zwinnym (ang. Agile). Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT, w koordynowaniu pracy zespołów i zarządzaniu procesami.
Danuta Idzikowska foto

Danuta Idzikowska

Trenerka eduScrum od 2020 roku, nauczycielka języka angielskiego i geografii w oddziałach dwujęzycznych, bierze udział w licznych projektach, również międzynarodowych m.in. Erasmus+ dla uczniów i nauczycieli i koordynuje ich pracę. Widzi potrzebę zmian w edukacji na poziomie zarządzania placówkami oświatowymi, jak i pracy z uczniami i dlatego wdraża eduScrum w codziennej praktyce szkolnej.
Paulina Jarzyna foto

Paulina Jarzyna

Trenerka eduScrum od 2020 roku, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Pracuje z Dziećmi na młodszych/niższych etapach edukacji. Prowadzi spotkania i szkolenia z zakresu: planu daltońskiego, komunikacji (języka emocji), budowania zespołu, i szeroko rozumianej współpracy. Jej praca z Dziećmi i Rodzicami ukierunkowana jest na budowanie relacji w atmosferze akceptacji, jasności i wzajemnego zaufania.

Renata Blicharz

Trenerka eduScrum od 2021 roku, była Scrum Masterka, nauczycielka świetlicy w kl. 1-2 oraz nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Posiada doświadczenie pracy z dorosłymi, jak i z dziećmi opartej na zaufaniu oraz wzajemnym wsparciu. Promuje eduScruma wśród nauczycieli w Polsce, jak i w Australii, gdzie rozpoczynała swoją pracę trenerską.

Napisz do nas na kontakt@eduscrum.info - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb.