eduScrum Polska patronuje charytatywnej konferencji Digital (R)evolution

eduScrum Polska objęła patronatem medialnym e-konferencję charytatywną Digital (R)evolution. Best Management Practices in Progress. Konferencja odbędzie się 5 czerwca 2020 roku w formie online. 

Konferencja jest o tyle wyjątkowa, że cały przychód z konferencji zostanie przeznaczony na projekty społeczne rozwijające umiejętność mądrego i bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci i młodzież, realizowane przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. 

Wybitni eksperci, w tym gość wyjątkowy Jeff Sutherland, przyjaciel eduScrum, podzielą się podzielą się najlepszymi praktykami zarządzania oraz doświadczeniem jak odnaleźć równowagę w naszym życiu w czasach, gdy pracę i wyzwania zawodowe przenieśliśmy do naszych domów, do pracy „zdalnej”.

Temat przewodni wydarzenia zorientowany będzie wokół transformacji cyfrowej w kontekście szybko zmieniającego się świata.

Komunikacja, kreatywność, krytyczne myślenie, współpraca, odwaga do eksperymentowania to kompetencje wspierające umiejętność adaptacji, to kompetencje potrzebne młodym i dorosłym, organizacjom i instytucjom żyjącym i funkcjonującym w świecie dynamicznych zmian.

Organizatorzy konferencji  –  firma Inprogress  – zaprosili do udziału w niej ekspertów z Polski i ze świata, którzy podzielą się z nami najlepszymi praktykami zarządzania, doświadczeniem i sprawdzonymi narzędziami, które pomogą w zrozumieniu i przeprowadzeniu transformacji cyfrowej. 

prelegenci

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza.
Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej oraz na fanpage’u konferencji.   

Polecamy! SisTeam Marta&Paulina
eduScrum.info