eduScrum Polska patronuje charytatywnej konferencji Digital (R)evolution

eduScrum Polska objęła patronatem medialnym e-konferencję charytatywną Digital (R)evolution. Best Management Practices in Progress. Konferencja odbędzie się 5 czerwca 2020 roku w formie online.
Konferencja jest o tyle wyjątkowa, że cały przychód z konferencji zostanie przeznaczony na projekty społeczne rozwijające umiejętność mądrego i bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci i młodzież, realizowane przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
Wybitni eksperci, w tym gość wyjątkowy Jeff Sutherland, przyjaciel eduScrum, podzielą się podzielą się najlepszymi praktykami zarządzania oraz doświadczeniem jak odnaleźć równowagę w naszym życiu w czasach, gdy pracę i wyzwania zawodowe przenieśliśmy do naszych domów, do pracy „zdalnej”.
Temat przewodni wydarzenia zorientowany będzie wokół transformacji cyfrowej w kontekście szybko zmieniającego się świata.
Komunikacja, kreatywność, krytyczne myślenie, współpraca, odwaga do eksperymentowania to kompetencje wspierające umiejętność adaptacji, to kompetencje potrzebne młodym i dorosłym, organizacjom i instytucjom żyjącym i funkcjonującym w świecie dynamicznych zmian.
Organizatorzy konferencji – firma Inprogress – zaprosili do udziału w niej ekspertów z Polski i ze świata, którzy podzielą się z nami najlepszymi praktykami zarządzania, doświadczeniem i sprawdzonymi narzędziami, które pomogą w zrozumieniu i przeprowadzeniu transformacji cyfrowej.

Komentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *